svetelné dno na mieru

Technické detaily pre zabudovanie a používanie svetelného dna

nábytkove svetelné dno na mieru

– maximálna šírka 1200mm
– maximálna hĺbka 330mm
– hrúbka skla 4mm, satin white brúsený, na vyžiadanie aj iné
– maximálne zaťaženie 23kg
– Led pás: Použitý led pás 5630/60 led-meter/18W-M/12VDC/IP20. Sietivosť led diódy 40-45lm/led. Farba svetla: teplá biela WW/3000K, normálna biela NW/4000K a studená biela W/6000K. Pás je štandardne umiestnený v prednom profile svietiaci smerom dole. Na prianie možné umiestniť tiež v zadnom profile smerom dole, alebo v zadnom profile smerom hore do vnútra skrinky.
Trafo: 30W, IP20 s káblom 1,2M, prípadne aj inak
– Opcia: Led dimmer so stenovým a diaľkovým ovládaním. Vstup 12-48VDC, výstup 12-48VDC 10A max, svietivosť 0-100%. V prípade potreby stmievania alebo menenia intezity svetla ponúkame Led dimmer s diaľkovým ovladaním. Led dimmer je možné namontovať na stenu a pomocou otočného gombíka voliť intezitu. Prípadne k Led dimmeru dodávame diaľkové ovládanie, ktoré má prednadstavené hodnoty v percentách svietivosti, alebo intezitu si zvolíte postupne tlačidlami “+” a “- “.


[contact-form][contact-field label=’Prosím o:’ type=’select’ options=’cenovú ponuku,objednávam’/][contact-field label=’som:’ type=’radio’ required=’1′ options=’stolár,interiér.architekt,návrhár nábytku a pod.,koncový užívateľ’/][contact-field label=’svetlá šírka v mm’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’svetlá hĺbka v mm’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’umiestenenie led pásu’ type=’select’ required=’1′ options=’v prednom profile – štandard,v zadnom profile,v prednom aj zadnom profile,v prednom profile dovnútra,chcem všade led pásy’/][contact-field label=’Name’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Website’ type=’url’/][contact-field label=’Komentár’ type=’textarea’/][/contact-form]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.