Regálový systém Smartcube a regálové rámy Smartframe

výhody:
• Modulárne a flexibilné použitie
• Individuálne možnosti navrhovania
• Jednoduchá a rýchla inštalácia
• K dispozícii v prevedení z nerezového efektu a čiernej farby

Smartcube regálový systém má už vo svojej základnej verzii mnoho presvedčivých detailov. Spolu s mnohými možnosťami sa stáva bezkonkurenčným systémom – elegantný vzhľad, dokonalá technológia a maximálna funkčnosť. Integrovaný do existujúceho nábytku, homogénne sa premiešava s celkovým vzhľadom, vytvára harmonický záver a na stene je skutočným lákadlom.

Smartcube stropný systém dokazuje, aká inteligentná môže byť inteligentná cesta. Vrcholom je malá inteligentná kocka, ktorá umožňuje takmer neobmedzené rozširovanie prvkov v horizontálnej a vertikálnej orientácii a tak ponúka všetky možné aplikácie – v kuchyni, v obývacej izbe, v štúdii, v kúpeľni. Schüco Smartcube je vždy a všade aktívom – pre každý obytný priestor.

Smartframe systém je veľmi jednoduchý, možnosti sú nekonečné. Základ tvoria dva hliníkové rámy v dvoch dostupných veľkostiach, z ktorých každá obsahuje police. S týmto, kreatívne usporiadanie môže začať – bok po boku, jeden nad druhým, odsadený alebo rovný, nekonečne rozšíriteľný.