elektrická roleta

Elektrická nábytková roleta na mieru

Roletu namontujete podľa návodu pružinová mechanika. Montáž do korpusu je zhodná s montážnym návodom pružinovej mechaniky.
Elektrická roleta ma asi 4 m napájací kábel. Zapojíte ju do elektrickej siete. Roletu je možné už v tomto momente ovládať s roletovým vypínačom (roletový vypínač). Roleta sa bude pohybovať v krokovom režime, to znamená v servisnom režime. Roletový vypínač nieje obsahom dodávky.
Nastavenie rolety sa odlišuje pri rolete s vypínačom alebo s diaľkovým ovládaním. Nastavuje sa ako prvá spodná poloha, následne horná poloha a prípadne aj medzipoloha. Nastavením dosiahneme, že sa roleta zastaví v požadovanej polohe.
Roletu s vypínačom nastavíme pomocou servisného káblu. Pri nastavení rolety sa servisný kábel využije iba raz (nastavenie elektrickej rolety so servisným káblom). Servisný kábel možeme zapožičať, alebo si ho zákazník zakúpi.
Roletu s diaľkovým ovládačom nastavíme s pribaleným diaľkovým ovladaním. Postup nájdete tu: nastavenie elektrickej rolety s diaľkovým ovládaním. Ovládanie je možné aj s roletovým vypínačom a zároveň aj s diaľkovým ovladaním. Diaľkové ovládanie je súčasťou elektrickej rolety na diaľkové ovládanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.